تبلیغات

مسترکد با پلن های تبلیغاتی متعدد، پذیرای تبلیغات شماست. از شما دعوت میکنیم که در ادامه با ما همراه شده و با پلن های تبلیغاتی متنوع مسترکد آشنا شوید. پس از مرور پلن های تبلیغاتی، به سادگی قادر خواهید بود، پلنی که با نیازهای شما سازگاری بیشتری داشته را انتخاب کرده و تبلیغات خود را برای نمایش در سایت مسترکد، ارسال کنید.

تبلیغات بنری

تبلیغ بنری با سایز 728 در 90 پیکسل در سربرگ سایت :

تبلیغ بنری با سایز 728 در 90 پیکسل در سربرگ سایت

این نوع تبلیغ میتواند به انتخاب شما، به صورت متحرک یا ثابت در سربرگ سایت درج شود. مزیت این نوع تبلیغ این است که هر یک از کاربران، در بدو ورود به سایت، قبل از هر چیز دیگری و قبل از اینکه به سمت پایین اسکرول کرده و به خواندن محتوای مورد نظر خود مشغول شوند، این تبلیغ را مشاهده خواهند کرد. بنر درج شده در این قسمت، در تمامی صفحات سایت در معرض دید کاربران خواهد بود.

تبلیغ بنری با سایز 1250 در 100 پیکسل زیر سربرگ سایت :

تبلیغ بنری با سایز 1250 در 100 پیکسل زیر سربرگ سایتاین جایگاه تبلیغاتی یکی از جذاب ترین جایگاه های تبلیغاتی سایت است. تبلیغ قرار گرفته در این قسمت، علاوه بر دارا بودن مزیت پلن قبلی تبلیغ (تبلیغ در سربرگ سایت) به علت عریض بودن و وسیع بودن ناحیه در دسترس جهت تبلیغ، محلی بسیار مناسب برای جلب توجه کاربران است. با توجه به بزرگ بودن ابعاد این تبلیغ، بنر های قرار گرفته در این جایگاه میبایست به صورت ثابت طراحی شوند تا از حجیم شدن بنر تبلیغاتی جلوگیری شود. بنر درج شده در این ناحیه نیز در تمامی صفحات سایت برای کاربران به نمایش در خواهد آمد.

تبلیغ بنری با سایز 397 در 160 پیکسل در سایدبار سایت :

تبلیغ بنری با سایز 397 در 160 پیکسل در سایدبار سایتتوصیه میشود برای درج بنر های متحرک از این این موقعیت تبلیغ در سایت بهره بگیرید. البته طبعا طراحی هیچ یک از بنر های نباید به نحوی باشد که در تجربه کاربران در زمان به کار گیری سایت اختلال ایجاد کند اما با توجه به اندازه و موقعیت مناسب این نوع جایگاه، میتوان از آن به بهترین شکل جهت نمایش انواع بنرها اعم از متحرک و ثابت بهره برد. هزینه این جایگاه تبلیغاتی نسبت به دو پلن تبلیغاتی مربوط به سربرگ سایت، کمتر است.

تبلیغ بنری با سایز 827 در 100 پیکسل در زیر نوشته های سایت :

تبلیغ بنری با سایز 827 در 100 پیکسل در زیر نوشته های سایتبا توجه به اینکه این بنر در انتهای هر یک از نوشته سایت به نمایش در می آید، وقتی کاربر مطالعه مطلب دلخواهش را تمام میکند، بنر تبلیغاتی شما را مشاهده خواهد کرد. به همین جهت احتمال جلب شدن توجه کاربر به بنر های قرار گرفته در این جایگاه بسیار زیاد است. همچنین با توجه به این که این نوع بنر در انتهای مطلب قرار میگیرد، چه کاربرانی که قصد مطالعه مطلب را داشته باشند و چه کاربرانی که قصد درج دیدگاه در سایت را داشته باشند، با این تبلیغ مواجه شده و آن را مشاهده خواهند کرد.

تبلیغات اینستاگرام

در این نوع تبلیغ، آگهی شما به شکل یک پست در صفحه ی اینستاگرام مسترکد قرار خواهد گرفت. تعرفه ی این نوع تبلیغ بر اساس نوع آگهی (تصویری یا ویدئویی) و مدت زمان قرارگیری در اینستاگرام متفاوت خواهد بود.

رپورتاژ

اگر قصد دارید کاربران را با سایت یا کسب و کار خود آشنا کنید و مخاطبین و مشتریان تازه ای کسب کنید، تبلیغ به صورت رپورتاژ یکی از بهترین و جالب ترین انتخاب ها برای شما خواهد بود. در این نوع تبلیغ، ما یک پست کامل را به مطلبی که شما مایل هستید به کاربران اعلام کنید اختصاص خواهیم داد. مثلا فرض کنید قصد معرفی فروشگاه اینترنتی خود را دارید، شما میتوانید محتوایی که مایل هستید به کاربران اعلام شود، شامل مزایای خرید از فروشگاه شما، امکاناتی که در اختیار کاربران قرار میدهید، چشم اندازها، محصولات خاص و به طور کلی همه جوانبی که مایلید کاربران از آن اطلاع پیدا کنند را در اختیار مسترکد قرار دهید تا به صورت یک نوشته کامل در سایت درج شود. این نوع نوشته به صورت همیشگی در سایت باقی خواهد ماند و از مطالب درج شده در سایت حذف نخواهد شد. بنابراین علاوه بر آشنایی کاربران با سایت یا تجارت شما، یک معرفی دائمی در سایت مسترکد در اختیار خواهید داشت که لینک های درج شده در آن نیز به صورت همیشگی و به عنوان بک لینک های دائمی به سایت شما باقی میمانند.

این نوع تبلیغ تاثیر بسیار زیادی در جذب اعتماد کاربران داشته و علاوه بر داشتن جنبه تبلیغاتی، میتواند از نظر بهبود جایگاه سایت شما در موتورهای جستجو نیز به شما کمک کند.

توجه : عبارت رپورتاژ در عنوان این نوع تبلیغات درج خواهد شد.

تبلیغات متنی

تبلیغ متنی فالو در سایدبار سایت :
تبلیغات متنی شیوه موثری برای کمک به بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو هستند. این نوع تبلیغات میتوانند به شما کمک کنند تا سایت شما برای جستجوی عبارات خاصی در موتورهای جستجو مثل گوگل، به رتبه و جایگاه بهتری دست پیدا کند. طول مجاز برای عبارت مورد تبلیغ در این قسمت معادل 35 کارکتر خواهد بود.

نمایش آخرین مطالب/محصولات سایت شما در سایدبار سایت :

نمایش آخرین ارسال های سایت شما در سایدبار سایتاین شیوه تبلیغ، شیوه جالبی برای جذب کاربرانی است که واقعا به محتوای شما علاقه مند باشند. در این نوع تبلیغ، مسترکد یک باکس از آخرین مطالب فید سایت شما را در سایدبار سایت خود، در معرض دید کاربران قرار خواهد داد. (عناوین 5 مطلب/محصول جدید سایت شما به صورت اتوماتیک از فید سایت شما خوانده شده و در این باکس به کاربران نمایش داده میشوند) کاربران سایت مسترکد این عناوین را مشاهده خواهند کرد و در صورت علاقه مند بودن به عنوان مشاهده شده، روی آن کلیک کرده و وارد سایت شما خواهند شد این نوع تبلیغ هم برای سایت هایی که تازه شروع به فعالیت کرده و مایل به جذب مخاطب هستند کاربرد داشته و هم میتواند برای انواع سایت های فروشگاهی، خبری و … مفید باشد.

شرایط عمومی پذیرش تبلیغ :

  • مسترکد در پذیرش یا عدم پذیرش تبلیغات کاملا مختار است.
  • پذیرش تبلیغ در وبسایت مسترکد، به منزله ی تایید تبلیغ یا تبلیغ کننده نبوده و مسترکد در این رابطه هیچ مسئولیتی را بر عهده نمیگیرد.
  • از پذیرش تبلیغاتی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران در تضاد باشند، معذور هستیم.
  • از پذیرش تبلیغات مرتبط با خدمات هاستیگ و تبلیغاتی که حیطه ی کاری یکسان با وبسایت مسترکد داشته باشند معذوریم.
  • هزینه ی پرداختی جهت تبلیغ به هیچ عنوان قابل استرداد نبوده و تبلیغ تا پایان موعد سفارش داده شده فعال خواهد بود.

شرایط تایید بنر های تبلیغاتی :

  • بنرهای تبلیغاتی میبایست بهینه و سبک باشند (در سایز های کوچک حداکثر 50 کیلوبایت و در سایز های بزرگتر حداکثر 100 کیلوبایت)
  • بنر های چشمک زن که فریم های آنها سریع عوض شوند تایید نخواهند شد.
  • در صورتی که مایلید از بنر های متحرک استفاده کنید، توجه داشته باشید که تغییر فریم میتواند تنها هر 2 ثانیه یک بار صورت پذیرد.
  • پذیرش بنر های فلش میسر نیست.
  • بنر ها میبایست با سلیقه و زیبا طراحی شده باشند. از پذیرش طرح های ابتدایی که توسط افراد غیر حرفه ای طراحی شده باشند معذوریم.

نحوه سفارش تبلیغ :

جهت سفارش تبلیغ ابتدا لازم است که فرم زیر را تکمیل کرده، نوع تبلیغ مورد نظر خود را انتخاب نموده و بنری که مایلید در سایت قرار بگیرد را برای ما ارسال کنید. پس از بررسی، در صورت مورد تایید بودن تبلیغ و بنر مورد نظر شما، با شما ارتباط برقرار کرده و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد.